Наклейка на вікно/двері:
101 - Кав'ярня

ЦІНА - ₴ 238

Наклейка рекламна для кав'ярні з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню, для вивіски. Зображена філіжанка кави та напис "КАВ'ЯРНЯ".

Наклейка на вікно/вивіску:
102 - Смачна кава

ЦІНА - ₴ 271

Замовити наліпку рекламну для кавового магазину / кав'ярні з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню, вивіску.

Набір наліпок на скло/стіну:
103 - Кавовий набір

ЦІНА - ₴ 396

Набір наліпок: еспресо, coffee, кавові зерна, маккіато, американо, мока, лате, капучіно, breac з плівки Oracal, серія - 641 на скло / вікно / вітрину / пластик / меблі / вивіску та іншу гладку поверхню.

Реклама кави на вікно/двері:
104 - Coffee point (кавова локація)

ЦІНА - ₴ 232

Декольна рекламна наклейка закладів з продажу кави "Coffee point (кавова локація)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вікно / стіну / пластик / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню. Зображення - філіжанка кави.

Наклейка на скло/стіни:
105 - Візьми каву з собою

ЦІНА - ₴ 177

Реклама кави "на виніс" - "Візьми каву з собою" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вікно / двері / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню із зображенням ароматної кави у паперовому стакані.

Наліпка на скло/стіни:
106 - Час для кави

ЦІНА - ₴ 295

Наліпка-реклама для кафе/кав'ярні "Час для кави" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / вікно / вітрину / пластик / вивіску / двері / іншу гладку поверхню із зображенням філіжанки кави.

Стікер-реклама на скло/стіни:
107 - Натуральна кава

ЦІНА - ₴ 245

Наклейка-реклама "Натуральна кава" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло двері / вікно / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню для магазину, кафе, кав'ярні із зображенням зерен кави.

Наліпка рекламна на скло/стіни:
108 - Торти

ЦІНА - ₴ 259

Наліпка-рекламна "Торти" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло двері / вікно / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню для магазину, кафе, кав'ярні із зображенням торта.

Наклейка-реклама на вікно/стіну:
109 - Кава та смаколики

ЦІНА - ₴ 338

Наліпка-реклама "Кава та смаколики" (солодощі, ласощі) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / вивіску / іншу гладку поверхню для кафе, кав'ярні із зображенням чашки кави, що парує та кавового зерна.

Наклейка-реклама для кав'ярні:
110 - Кава та ласощі

ЦІНА - ₴ 291

Наліпка-реклама "Кава та ласощі" (смаколики, солодощі, частування) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / вивіску / іншу гладку поверхню для кафе, кав'ярні із зображенням чашки кави з парою.

Наклейка-реклама для точки кави:
111 - Кава, чай, какао

ЦІНА - ₴ 278

Наклейка-реклама "Кава, чай, какао" (з собою, coffee to go) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / іншу гладку поверхню для точки кави, мінікав'ярні, кавового апарату самообслуговування.

Наклейка-реклама для кави на виніс:
112 - А каву забув?

ЦІНА - ₴ 201

Наклейка-реклама "А каву забув?" (з собою, на виніс) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / іншу гладку поверхню для точки кави, мінікав'ярні, кавового апарату.

Наклейка-реклама:
113 - Кава тут (кавова локація)

ЦІНА - ₴ 300

Наліпка-реклама "Кава тут (кавова локація)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / іншу гладку поверхню для точки кави, мінікав'ярні, кавового апарату, магазину.

Наклейка-реклама для кафе/кав'ярень:
114 - Кавові десерти

ЦІНА - ₴ 238

Наліпка-реклама "Кавові десерти" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / стіну / іншу гладку поверхню для кав'ярні, кафе, магазину. На наліпці зображена чашка з кремом і вишнею.

Рекламна наклейка-позначка:
115 - Знак/іконка кава

ЦІНА - ₴ 191

Наклейка-позначка рекламна "Знак/іконка кава" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / стіну / іншу гладку поверхню для кав'ярні, кафе, магазину, точки самообслуговування, зони відпочинку.

Рекламна на вікно/стіну:
116 - Кав'ярня (кава в стаканчику)

ЦІНА - ₴ 366

Наклейка рекламна "Кав'ярня" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / стіну / іншу гладку поверхню для кав'ярні. На наклейці напис "КАВ'ЯРНЯ" та ілюстрація кави у кавовому стаканчику.

Рекламна на вікно/стіну:
117 - Кав'ярня (чашка кави)

ЦІНА - ₴ 253

Наліпка рекламна "Кав'ярня" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / вивіску / стіну / пластик / іншу гладку поверхню для кав'ярні. На наклейці напис "КАВ'ЯРНЯ" та ілюстрація кави у гарній чашці, що парує.

Рекламно-декоративна наклейка:
118 - Глінтвейн та сніжинки

ЦІНА - ₴ 274

Наліпка рекламно-декоративна "Глінтвейн та сніжинки" з плівки Oracal, серія - 641 на скло / двері / вікно / стіну для кав'ярні. На наклейці напис "Глінтвейн та сніжинки", ілюстрація стаканчика з паруючим глінтвейном та сніжинки.

Наклейка на скло/стіни:
119 - Глінтвейн на блюдці

ЦІНА - ₴ 292

Наклейка для реклами "Глінтвейн на блюдці" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / стіну для кафе/кав'ярні. На наклейці напис "Глінтвейн на блюдці", ілюстрація чашки з гарячим глінтвейном на блюдці.

Наклейка для привернення уваги:
120 - КАФЕ (чашка, wi-fi)

ЦІНА - ₴ 314

Наклейка "КАФЕ (чашка, wi-fi)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / стіну / вивіску для кафе. На наклейці напис "КАФЕ", ілюстрація чашки з гарячим гнапоєм та значок wi-fi зони.

Наклейка скло / вивіску:
121 - Кафе (ніж-виделка)

ЦІНА - ₴ 238

Рекламна наліпка "Кафе (ніж-виделка)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / стіну / вивіску для кафе. На наклейці напис "КАФЕ", ілюстрація ножа / виделки та знак wi-fi зони.

Пара наклейок для реклами:
122 - Твоя кава

ЦІНА - ₴ 297

Рекламна наклейка "ТВОЯ КАВА" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску / пластик/ вітрину / кіоск / гладку поверхню, для оформлення кафе /кав'ярні.

Наклейка для закладу харчування:
123 - Смачно тут (локація)

ЦІНА - ₴ 353

Стікер "Смачно тут (локація)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску. Наклейка для закладу харчування (кафе, снек-бару, закусочної, кав'ярні, fast-food).

Наклейка для магазинів:
124 - Пончики

ЦІНА - ₴ 232

Рекламна наклейка "Пончики" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску. Наклейка із зображенням пончику та написом "пончики" для снек-бару, магазину, кав'ярні, fast-food.

Реклама на вікна/стіни:
125 - Тістечка

ЦІНА - ₴ 265

Рекламна наліпка "Тістечка" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / вітрину / стіни / вивіску. Наклейка із зображенням тортику (десерту) та написом "Тістечка" для кафе, магазину, кав'ярні.

Наклейка на вікна/стіни:
126 - Десерти

ЦІНА - ₴ 266

Наклейка рекламна "Десерти" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / вітрину / стіни / вивіску. Наклейка із зображенням випічки / тортику / десерту та написом "Десерти" для кафе, магазину, кав'ярні.

Наклейка рекламно-декоративна:
127 - Какао з маршмеллоу

ЦІНА - ₴ 255

Наклейка рекламно-декоративна "Какао з маршмеллоу" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / вітрину / стіни / вивіску. Наліпка для кафе/кав'ярні/магазину із зображенням какао та маршмеллоу.

Наклейка рекламно-декоративна:
128 - Набір: види кави (9 елементів)

ЦІНА - ₴ 554

Наклейка для вітрини / меню "Набір: види кави (9 елементів)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску. Капучіно, еспресо, латте, флет уайт, фраппе, амерікано, далуна-кава, філтер-кава, раф.

Наліпка рекламно-декоративна:
129 - Капучіно, латте, амерікано, еспресо

ЦІНА - ₴ 300

Наклейка "Капучіно, латте, амерікано, еспресо" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вітрину / двері / вікна / стіни / вивіску / табличку меню. Зображено каву з написами капучіно, латте, амерікано, еспресо.

Наліпка для кафе-магазинів:
130 - Капучіно/латте (2 кави)

ЦІНА - ₴ 250

Стікер вініловий "Капучіно/латте" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вітрину / двері / вікна / меблі / стіни / вивіску / табличку. Зображено каву з написами "Капучіно/латте".

Наліпка для привернення уваги:
131 - Чай (чайник)

ЦІНА - ₴ 248

Наклейка "Чай (чайник)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вітрину / двері / вікна / стіни / вивіску / табличку меню. Зображено чайник з квіткою, листом, лимоном та напис "ЧАЙ".

Який колір обрати?

Скло з вулиці - темне. Буває - дуже темне, а буває помірно темне, але не світле. Колір стікеру обираємо за правилом контрастності.

Який розмір обрати?

Розмір заміряли легко, важливо лише пам’ятати, що до самого краю вікна наклейки не робимо.

Як поклеїти?

Клеїмо стікер з оракалу на скло вікна. Так само клеїмо на всі гладкі поверхні: пластик, дерево, метал, стіну.