Наклейка на вікно/двері:
101 - Кав'ярня

ЦІНА - ₴ 210

Наклейка рекламна для кав'ярні з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню, для вивіски. Зображена філіжанка кави та напис "КАВ'ЯРНЯ".

Наклейка на вікно/вивіску:
102 - Смачна кава

ЦІНА - ₴ 240

Замовити наліпку рекламну для кавового магазину / кав'ярні з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню, вивіску.

Набір наліпок на скло/стіну:
103 - Кавовий набір

ЦІНА - ₴ 356

Набір наліпок: еспресо, coffee, кавові зерна, маккіато, американо, мока, лате, капучіно, breac з плівки Oracal, серія - 641 на скло / вікно / вітрину / пластик / меблі / вивіску та іншу гладку поверхню.

Реклама кави на вікно/двері:
104 - Coffee point (кавова локація)

ЦІНА - ₴ 204

Декольна рекламна наклейка закладів з продажу кави "Coffee point (кавова локація)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вікно / стіну / пластик / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню. Зображення - філіжанка кави.

Наклейка на скло/стіни:
105 - Візьми каву з собою

ЦІНА - ₴ 153

Реклама кави "на виніс" - "Візьми каву з собою" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вікно / двері / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню із зображенням ароматної кави у паперовому стакані.

Наліпка на скло/стіни:
106 - Час для кави

ЦІНА - ₴ 263

Наліпка-реклама для кафе/кав'ярні "Час для кави" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / вікно / вітрину / пластик / вивіску / двері / іншу гладку поверхню із зображенням філіжанки кави.

Стікер-реклама на скло/стіни:
107 - Натуральна кава

ЦІНА - ₴ 217

Наклейка-реклама "Натуральна кава" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло двері / вікно / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню для магазину, кафе, кав'ярні із зображенням зерен кави.

Наліпка рекламна на скло/стіни:
108 - Кава і десерт

ЦІНА - ₴ 241

Наліпка-рекламна "Кава і десерт" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло двері / вікно / вітрину / вивіску / іншу гладку поверхню для магазину, кафе, кав'ярні із зображенням кавового десерту.

Наклейка-реклама на вікно/стіну:
109 - Кава та смаколики

ЦІНА - ₴ 234

Наліпка-реклама "Кава та смаколики" (солодощі, ласощі) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / вивіску / іншу гладку поверхню для кафе, кав'ярні із зображенням чашки кави, що парує та кавового зерна.

Наклейка-реклама для кав'ярні:
110 - Кава та ласощі

ЦІНА - ₴ 206

Наліпка-реклама "Кава та ласощі" (смаколики, солодощі, частування) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / вивіску / іншу гладку поверхню для кафе, кав'ярні із зображенням чашки кави з парою.

Наклейка-реклама для точки кави:
111 - Кава на виніс

ЦІНА - ₴ 214

Наклейка-реклама "Кава на виніс" (з собою, coffee to go) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / іншу гладку поверхню для точки кави, мінікав'ярні, кавового апарату самообслуговування.

Наклейка-реклама для кави на виніс:
112 - Coffee to go

ЦІНА - ₴ 175

Наклейка-реклама "Coffee to go" (з собою, на виніс) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / іншу гладку поверхню для точки кави, мінікав'ярні, кавового апарату.

Наклейка-реклама:
113 - Кава тут (кавова локація)

ЦІНА - ₴ 199

Наліпка-реклама "Кава тут (кавова локація)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / іншу гладку поверхню для точки кави, мінікав'ярні, кавового апарату, магазину.

Наклейка-реклама для кафе/кав'ярень:
114 - Кавові десерти

ЦІНА - ₴ 210

Наліпка-реклама "Кавові десерти" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / стіну / іншу гладку поверхню для кав'ярні, кафе, магазину. На наліпці зображена чашка з кремом і вишнею.

Рекламна наклейка-позначка:
115 - Знак/іконка кава

ЦІНА - ₴ 166

Наклейка-позначка рекламна "Знак/іконка кава" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / меблі / стіну / іншу гладку поверхню для кав'ярні, кафе, магазину, точки самообслуговування, зони відпочинку.

Рекламна на вікно/стіну:
116 - Кав'ярня (кава в стаканчику)

ЦІНА - ₴ 328

Наклейка рекламна "Кав'ярня" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / пластик / стіну / іншу гладку поверхню для кав'ярні. На наклейці напис "КАВ'ЯРНЯ" та ілюстрація кави у кавовому стаканчику.

Рекламна на вікно/стіну:
117 - Кав'ярня (чашка кави)

ЦІНА - ₴ 224

Наліпка рекламна "Кав'ярня" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / вивіску / стіну / пластик / іншу гладку поверхню для кав'ярні. На наклейці напис "КАВ'ЯРНЯ" та ілюстрація кави у гарній чашці, що парує.

Рекламно-декоративна наклейка:
118 - Глінтвейн та сніжинки

ЦІНА - ₴ 243

Наліпка рекламно-декоративна "Глінтвейн та сніжинки" з плівки Oracal, серія - 641 на скло / двері / вікно / стіну для кав'ярні. На наклейці напис "Глінтвейн та сніжинки", ілюстрація стаканчика з паруючим глінтвейном та сніжинки.

Наклейка на скло/стіни:
119 - Глінтвейн на блюдці

ЦІНА - ₴ 259

Наклейка для реклами "Глінтвейн на блюдці" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / стіну для кафе/кав'ярні. На наклейці напис "Глінтвейн на блюдці", ілюстрація чашки з гарячим глінтвейном на блюдці.

Наклейка для привернення уваги:
120 - КАФЕ (чашка, wi-fi)

ЦІНА - ₴ 231

Наклейка "КАФЕ (чашка, wi-fi)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / стіну / вивіску для кафе. На наклейці напис "КАФЕ", ілюстрація чашки з гарячим гнапоєм та значок wi-fi зони.

Наклейка скло / вивіску:
121 - Кафе (ніж-виделка)

ЦІНА - ₴ 210

Рекламна наліпка "Кафе (ніж-виделка)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікно / стіну / вивіску для кафе. На наклейці напис "КАФЕ", ілюстрація ножа / виделки та знак wi-fi зони.

Пара наклейок для реклами:
122 - КАФЕ wifi (2 наклейки)

ЦІНА - ₴ 265

Пара наклейок "КАФЕ" з wifi (2 наклейки) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску / пластик. На наліпках напис "КАФЕ" та ілюстрація (значок) зони WI-FI.

Наклейка для закладу харчування:
123 - Смачно тут (локація)

ЦІНА - ₴ 243

Стікер "Смачно тут (локація)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску. Наклейка для закладу харчування (кафе, снек-бару, закусочної, кав'ярні, fast-food).

Наклейка для магазинів:
124 - Пончики

ЦІНА - ₴ 204

Рекламна наклейка "Пончики" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску. Наклейка із зображенням пончику та написом "пончики" для снек-бару, магазину, кав'ярні, fast-food.

Реклама на вікна/стіни:
125 - Тістечка

ЦІНА - ₴ 235

Рекламна наліпка "Тістечка" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / вітрину / стіни / вивіску. Наклейка із зображенням тортику (десерту) та написом "Тістечка" для кафе, магазину, кав'ярні.

Наклейка на вікна/стіни:
126 - Десерти

ЦІНА - ₴ 236

Наклейка рекламна "Десерти" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / вітрину / стіни / вивіску. Наклейка із зображенням випічки / тортику / десерту та написом "Десерти" для кафе, магазину, кав'ярні.

Наклейка рекламно-декоративна:
127 - Какао з маршмеллоу

ЦІНА - ₴ 225

Наклейка рекламно-декоративна "Какао з маршмеллоу" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / вітрину / стіни / вивіску. Наліпка для кафе/кав'ярні/магазину із зображенням какао та маршмеллоу.

Наклейка рекламно-декоративна:
128 - Набір: види кави (9 елементів)

ЦІНА - ₴ 503

Наклейка для вітрини / меню "Набір: види кави (9 елементів)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / двері / вікна / стіни / вивіску. Капучіно, еспресо, латте, флет уайт, фраппе, амерікано, далуна-кава, філтер-кава, раф.

Наліпка рекламно-декоративна:
129 - Капучіно, латте, амерікано, еспресо

ЦІНА - ₴ 267

Наклейка "Капучіно, латте, амерікано, еспресо" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вітрину / двері / вікна / стіни / вивіску / табличку меню. Зображено каву з написами капучіно, латте, амерікано, еспресо.

Наліпка для кафе-магазинів:
130 - Капучіно/латте (2 кави)

ЦІНА - ₴ 221

Стікер вініловий "Капучіно/латте" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вітрину / двері / вікна / меблі / стіни / вивіску / табличку. Зображено каву з написами "Капучіно/латте".

Наліпка для привернення уваги:
131 - Чай (чайник)

ЦІНА - ₴ 219

Наклейка "Чай (чайник)" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / вітрину / двері / вікна / стіни / вивіску / табличку меню. Зображено чайник з квіткою, листом, лимоном та напис "ЧАЙ".

Який колір обрати?

Скло з вулиці - темне. Буває - дуже темне, а буває помірно темне, але не світле. Колір стікеру обираємо за правилом контрастності.

Який розмір обрати?

Розмір заміряли легко, важливо лише пам’ятати, що до самого краю вікна наклейки не робимо.

Як поклеїти?

Клеїмо стікер з оракалу на скло вікна. Так само клеїмо на всі гладкі поверхні: пластик, дерево, метал, стіну.