Дизайн в поліграфії

Дизайн поліграфічної продукції простими словами на прикладах.
Допомагаєми дизайнерам початківцям осягнути основи графічних програм Illustrator та Photoshop, навчитися працювати із растровою та векторною графікою, шарами, вірними кольорами та вірними розмірами макетів. Звертаємо увагу на розповсюджені помилки при макетуванні поліграфічної продукці: візитки, плакату, наклейок.

Простий макет покроково

Як створити макет для друкарні, щоб не виникло проблем при друці: задаємо вірний розмір, інтегруємо картинку, текст переводимо в криві, групуємо.

Можливості, інструменти

Яким чином в Adobe Illustrator змінювати колір фону візитки (прямокутника), змінювати колір контуру або і позбавлятися його, змінювати шрифт тексту, розмір тексту та міжрядкову дистанцію, користуватися піпеткою для переносу кольору, використовувати маску для корегування растрових зображень.

Дизайн макету

Робимо наш макет приємним, щоб гарно читався текст, прибираємо все зайве, додаємо іконки, визнчаємося із кольорами, малюємо іконку

Контури, шари, стікери

Як працювати в шарах в Adobe Illustrator, як малювати складні контури, як подавати макети для наклейок з фігурною порізкою в т.ч. стікерпаків?

Макети у Photoshop

Які важливі аспекти ми повинні відслідковувати, коли працюємо у Photoshop? Відповідь: максимально-оптимальна якість, вірні фізичні розміри (у сантиметрах чи міліметрах), кольорова модель CMYK та злити шари наприкінці роботи.

Даний розділ сайту створений для допомоги замовникам, що бажають виконувати власні макети поліграфічної продукції самостійно, для допомоги дизайнерам-початківцям та для співробітників друкарні, які хочуть поглиблювати свої знання графічних програм, підвищувати кваліфікацію. Дана сторінка міститиме ряд навчальних матеріалів (уроків) за напрямками: створення макетів, стилізація (дизайн) макетів, верстка макетів, відмальовка простих та складних контурів.