Патріотична наклейка:
101 - Україна, козак

ЦІНА - ₴ 94

Наклейка патріотична з символом Україна - козаком-захисником з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
102 - Декорований Герб Тризуб

ЦІНА - ₴ 209

Стікер із символом України - Гербом тризубом на стіну та на авто з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
103 - Україна, колоски

ЦІНА - ₴ 131

Напис "Ukraine" та колоски, як символи України з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
104 - Молитва за Україну

ЦІНА - 228

Молитва за Україну - важлива, заохочувальна до молитви наклейка з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
105 - Українська символіка

ЦІНА - ₴ 125

Наклейка з українською символікою (Герб тризуб та напис UKRAINE) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
106 - Говори українською

ЦІНА - ₴ 99

Наклейка із закликом переходити на українську мову з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
107 - Дякуємо ЗСУ

ЦІНА - ₴ 111

Наклейка подяки нашим захисниками, військовим ЗСУ з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
108 - Голуб миру

ЦІНА - ₴ 151

Наклейка на підтримку досягнення миру у війні в Україні з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
109 - Тризуб - іді на***

ЦІНА - ₴ 97

Стікер з написом "іді нах@й" у формі герба - тризуба з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
110 - Мапа України

ЦІНА - ₴ 101

Наклейка на підтримку цілісності України у війні з росією з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
111 - Козацького роду

ЦІНА - ₴ 90

Стікер із символікою безсмертного козацького духу в українцях з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
112 - Козацький дух

ЦІНА - ₴ 99

Стікер із символікою безсмертного козацького духу в українцях з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
113 - Stay with Ukraine

ЦІНА - ₴ 246

Стікер англійською мовою Stay whith Ukraine з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
114 - Слава Україні

ЦІНА - ₴ 156

Напис Слава Україні - героям слава у формі тризуба (герба України) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
115 - Козак із шаблями

ЦІНА - ₴ 109

Наклейка патріотична з українською символікою з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
116 - Разом ми сила

ЦІНА - ₴ 114

Патріотична наклейка на авто із гербом тризубом "разом ми сила" з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
117 - Герб-меч

ЦІНА - ₴ 99

Наклейка патріотична з гербом тризубом у формі меча з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
118 - Доброго вечора, ми з України

ЦІНА - ₴ 116

Доброго вечора ми з України - легендарні слова музичного твору, що став символом війни. Наклейка виготовляється із плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
119 - Колосиста Україна

ЦІНА - ₴ 319

Колоски у жовто-блакитних кольорах формою серця з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
120 - Палаючий герб

ЦІНА - ₴ 89

Стікер із символом України - гербом тризубом з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
121 - UKRAINE

ЦІНА - ₴ 91

Англомовний напис UKRAINE з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
122 - ЗСУ-ТРИЗУБ

ЦІНА - ₴ 82

Стікер на підтримку ЗСУ у формі Герба - тризубаз плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
123 - ГЕРОЯМ СЛАВА у формі тризуба

ЦІНА - ₴ 150

Напис Героям слава у формі тризуба (герба України) з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
124 - Вірю в ЗСУ

ЦІНА - ₴ 157

Напис ВІРЮ В ЗСУ, СЛАВА УКРАЇНІ з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
125 - Дякую ЗСУ

ЦІНА - ₴ 126

Напис "Дякую ЗСУ" із символікою збройних сил України з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
126 - Герб - Тризуб

ЦІНА - ₴ 69

Стікер у формі стилізованого герба України - тризуба за низькою ціною з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

Патріотична наклейка:
127 - Тризуб, символіка

ЦІНА - ₴ 85

Стилізований герб України - тризуб з плівки Oracal, серія - 641 для поклейки на скло / стіну / двері / вітрину / скло авто / ДСП (меблі) / пластик / ПВХ / гладку металеву поверхню.

рекомендації до замовлення

Дане коротке відео допоможе Вам не випустити із увги важливих опцій при замовленні патріотичних стікерів

Патріотичні наклейки із символікою України

Друкуй online перебуваючи будь де

Попит на наклейки з українською символікою почав набирати оберти з 2014 року. В умовах сьогодення, патріотичні наклейки набули більш суттєвого значення, та значно розширився асортимент наклейок. До патріотичних наліпок тепер можна віднести не лише прапор та герб, а й різні крилаті фрази та меми, що після подій 24 лютого, стали відомі по всьому світу.

Друкарня РАЗ здійснює виготовлення патріотичних наклейок з якісної кольорової плівки оракал. Наклейки з символікою на плівці є універсальними, що дозволяє їх використовувати, як в приміщеннях так і на вулиці. Підходять для поклейки на будь-яку рівну поверхню: скло, пластик, стіни, метал. Такі наклейки можна часто зустріти в оздобленні інтер’єрів, вхідної групи та вітрин різних громадських закладів.

Особливим попитом користуються патріотичні наклейки на авто, так як є чудовим проявом патріотизму власника та виражає підтримку, згуртованість та незламність всього українського народу. Наклейками з українською символікою можна оздобити кузов автомобіля або скло. Найбільшою популярністю серед патріотичних наклейок на скло автомобіля користується фраза «Доброго вечора ми з України» та різноманітні інтерпретації тризуба. В залежності від смакових пріорітетів, наклейку на скло автомобіля можна замовити велику, що буде добре помітною з далекої відстані. Або маленьку, охайну, що буде не менше патріотичною. Однією з переваг наклейок з оракалу – є легкість та швидкість монтажу.

Слава Україні - героям слава наклейка замовити
Купити наклейку з гербом України на скло авто

Замовити наклейку «Доброго вечора ми з України» або з іншою українською символікою можна на сайті або в офісі друкарні РАЗ за наявними дизайнами або за власними індивідуальними побажаннями. Враховуючи всі індивідуальні побажання дизайнер друкарні втілить її в реальність. Замовляючи наклейки в друкарні РАЗ, Ви отримуєте якісну наклейку виготовлену з якісної плівки за помірну ціну, в оперативні терміни.

Як обрати колір?

Якого кольору скло? Як обрати колір за правилом контрастності?

Як визначити розмір?

Як не прогадати з розміром? Як виміряти стіну / вікно / двері, щоб точно наклейка гарно лягла?

Як наклеїти?

Поклейка на гладку поверхню наклейки з оракалу